2017. szeptember 2. Kiskunfélegyháza

VADKELET rajpályázat - eredményhirdetés

| Feltöltve:
Kedves Pályázóink! A Nyeregszemle és Hortobágyi Lovasnapok 2014 és a Lovas Nemzet közös rajzpályázatára a meghirdetett határidőig 145 pályázótól 155 pályamunka érkezett. Az interneten beküldött rajzok közönségszavazáson vettek részt, melynek eredményét lent olvashatjátok és a Nyeregszemle Facebook-oldalán megtekinthetitek.

Lezajlott rajzpályázatunk zsűrizése is, melynek alapján 71 alkotás kerül kiállításra három kategóriában, ugyanis a beérkezett nagyszámú pályamunka indokolta, hogy az általános iskolás kategóriát két csoportban (alsó- és felsőtagozatosok) zsűrizzük.

Köszönjük a pályamunkákat és gratulálunk a nyerteseknek!

Szeretettel várunk mindenkit a Hortobágyon június 20-22-ig a kiállításon és 22-én, 11.30-kor az ünnepélyes díjátadón!

EREDMÉNYEK

Alsótagozatosok (6-10 évesek)

Helyezettek:

1. Süveges Péter

2. Casiba-Kavinszki Krisztina

3. Juhász Krisztina

 

Oklevelet kapnak:

Sári Emese Júlia

Sipos Petra

Mászlai Amanda

 

Kiállításra kerülnek:

Balázs Lilla Evelin

Bóna Julianna

Csordás Emma Lisa

Győri Mariann

Ilyés Hanna

Kiss Loréna

Kiss Mira

Kurják Márk

Magyar Alícia

Nagy Róza

Süveges Mátyás

Szabó Jázmin

Szántó Péter

Takács Emil

Tarró Laura

Tötös Andrea

Vaczula Alexandra

Wimmer Vanda

 

Felsőtagozatosok (11-14 évesek)

Helyezettek:

1. VassVirág

2. Pomázi Dorka

3. Paczuk Vivien Zsanett

 

Oklevelet kapnak:

Szitai Rebeka

Csiszár Csenge

Bosnyák Boglárka

Fejes Krisztián

 

Kiállításra kerülnek:

Áncsán Bernadett

Berki Krisztián

Bóna Viktória

Csordás Balázs

Dudits Borbála

Győrffy Gréta

Gyuricza Zsófia

Hanish Laura

Ignéczi Vivien

Kakas Lilla

Kepes Borbála

Kiss Nelli

Koncsik Petra

Kósa Lili

Kreisz Luca

Lövei Zsuzsa

Mohácsi Szandra

Nagy Beatrix

Papp Dorina

Rencsán Luca

Sári Barbara

Sári Virág és Bors Diána

Sipos Rebeka

Szabó Zsóka

Szilveszter Laura

Takács Gerda

Tóth Viktória Sára

Turi Szonja

Vass Eliza

 

Középiskolások

Helyezettek:

1.Juhász Sára

2.Kungl Marcell

3.Cséve Krisztina

 

Oklevelet kapnak:

Tóth Orsolya Edina

Gályász Szonja

Könnyű Hella

Vámos Ramona